Hakkımızda

Tutkunuzun Peşinden Gidin...
 
Gelinlik sektörünün lideri olma yolunda büyük adımlar atan Miracle World, özellikle 2015 yılına müthiş bir giriş yapmıştır. Öncelikle Gelinlik üretimine yaptığı ciddi yatırımla üretim hacmini arttıran Miracle World, Avrupa ve Orta Doğuya yaptığı ihracatı arttırarak devam etmektedir.
 
2015 IF Wedding İzmir,2015 İstanbul Fashionist Moda fuarlarında kreatif gelinlik tasarımlarıyla büyük ilgi toplayan Miracle World, Yurt dışı ve Yurt içinden ciddi talepler almaktadır.
Özellikle İzmir IF wedding 2015 'te gerçekleştirdiği defilelerle basın ve bayiler tarafından ilgiyle takip edilmiştir. Defilede Onur Tütüncü imzasını taşıyan modeller ünlü mankenler Irmak Atuk, Merve Büyüksaraç, Günay Müseyeva, Elif Ece Uzun, katıldığı Survivor yarışmasıyla adında sıkça söz ettiren Sara Işık ve Bu Tarz Benim yarışmasının jürisi ve Türkiye'nin moda ikonu İvana Sert tarafından sunuldu.
 
Sadece seçkin bayilerle çalışan Miracle Wolrd Gelinlik, bayilerinin de ticaret hacmini arttırma yönünde attığı bu adımlarla Türkiye'nin de gelinlik sektöründe büyümesine yardımcı olmaktadır.
 
Neden Miracle World?
 
Miracle World gelini olmak her genç kızın hayallerini süsler, çünkü Miracle World size özel değer verilir. Muhteşemliği tasarımlarında, kaliteyi her dokunuşta hissedeceksiniz.Gelinlik üretiminin her aşamasında harcanan emek hayallerinizi gerçekleştirir. Sizde mutluluğu Miracle World ile yakalamış binlerce gelin gibi mutlu olacaksınız...
 
Gelinlik sektöründeki köklü mazimiz, edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi koleksiyonlarımıza yansıtıyoruz. Gelinlik sektöründeki kalıplaşmış fikirlerden uzaklaşarak, girdiğimiz yolu ve yaptığımız çalışmaları siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.
 
Gelinlik, nişanlık konusunda profesyonel kadromuz ile elde ettiğimiz başarılarımızla bu işin ekip işi olduğunu kanıtlamış bulunmaktayız.
Birlikteliğimizle gelinlik ve nişanlık sektöründe başarılı işlere imza attık ve yeni başarılar için yolumuza devam ediyoruz.
 
Sıkça rastlananın aksine kazandığımız itibarla müşteri ilişkilerini geri plana atmayan bir anlayış içeresindeyiz. Miracle World gelinlik olarak her daim takip 
ve tercih edilen yenilikçi bir firma olmak ise temel vizyonumuzdur. Firmamızın gelinlik sektöründeki mevcut durumunu, kendi görüşlerimiz ve aldığımız tepkiler 
Doğrultusunda değerlendirdiğimizde, hedeflerimize çok kısa bir sürede ulaştığımızı görmekteyiz.
 
İlk günden itibaren koleksiyonumuzu ve firma vizyonumuzu yurt içi ve yurt dışına hitap edecek şekilde hazırladık. Bu sebeple gelinlik sektöründe iç pazarda gördüğümüz yoğun ilgiyi Ortadoğu ve Avrupa ülkelerinde de görmekteyiz. Nihai amacı büyümek olan firmamız zaman içersin de yurtiçinde olduğu gibi yurt dışında da gelinlik sektöründe etkinliğini arttıracaktır.